dorty


Malinový dort

Piškotový korpus světlý, žloutkový krém, malinový džem, velké množství malin v želatině.

medový dort

malinový dort duhový

Piškotový korpus světlý, šlehačka živočišná s malinovou příchutí, sněhové pusinky, čerstvé maliny.

Dort Brownies

Brownies je moučník, pocházející ze Spojených států. Třené těsto s přídavkem mouky a holandského kakaa, belgické čokolády a másla. Moučník je uprostřed vláčný, na povrchu lehce křupavý a plný čokolády, Dort je ozdobený živočišnou šlehačkou.

Panna Cotta cake – citronový

Kourpus z perníkových drobečků a másla, lahodný panna cottový, tvarohový krém citronový.

Sachr dort

Sacherův dort neboli Sacher je originální druh čokoládového dortu s meruňkovou marmeládou a čokoládovou polevou. Tuto směs vytvořil v roce 1832 tehdy šestnáctiletý Franz Sacher na dvoře knížete Metternicha. Dort je připraven z čokoládového piškotu, meruňkového džemu a lahodné čokoládové polevy z belgické čokolády.

Ořechový dort

Křehký ořechovo–kávový piškot, máslový ořechový krém, ořechový posyp.

Dort IZIDOR

Dort Izidor se skládá ze čtyř vrstev. Jenotlivé vrstvy čokoládového piškotu jsou střídavé prokládány náplní z vlašských ořechů a krému z hořké belgické čokolády. Poslední, horní vrstva je posypaná sekanými ořechy.

Red velvet cake

Red Velvet Cake neboli “Červený samet” je nejoblíbenějším americkým dortem už od dvacátých let minulého století, kdy byl podáván poprvé v newyorském hotelu Waldorf Astoria. Krémem z Mascarpone (čerstvý sýr z tučné smetany) a živočišné smetany je po vrstvách potřen vláčný tmavě červený korpus.

Ganage dort

Čokoládový piškot, francouzský krém (ganáž) z tmavé i bílé belgické čokolády a živočišné šlehačky. Dort je ozdobený lanýži (tmavá ganáž), obalený v kakau a v drcených vlašských oříšcích.

Švarcvaldský dort

Měkoučký kakaový piškot, nadýchaná živočišná šlehačka, višně a čokoládová dekorace. Chuťově velmi vyvážená a lety prověřená kombinace.


pečivo

pečivo

sladké pečivo

sladké pečivo

zákusky

cukroví

dorty

cukroví

tvorba www, firemní a svatební videa

SKILL production